سوالات پرتکرار کاربران

از ما بپرسید

سوالات متداول کاربران

موزر آلمان بعد از 75 سال سابقه تولید محصولات با کیفیت در سراسر دنیا ، نامی آشنا برای هم وطنان ما نیز می باشد. برای تداوم کارکرد نیاز به گارانتی و سرویس ها مربوطه می باشد. خدمات طلایی موزر ایران با سابقه خدمات پس از فروش ، تامین قطعات و تعمیر دستگاه های موزر آلمان سر فصل های زیر را سر لوجه قرار داده است.

  • کیفیت
  • دقت
  • ایمنی
  • اطمینان

سوالات عمومی

سوالات متداول

مدت زمان گارانتی خدمات طلایی موزر ایران چقدر است ؟

خدمات طلایی موزر ایران دستگاه های موزر آلمان را 36 ماه یا 3 سال شمسی گارانتی می کند.

استعلام صحت گارانتی در خدمات طلایی موزر ایران چگونه است؟

در صورتی که هر یک از محصولات موزر با گارانتی خدمات طلایی موزر ایران را خریداری نمودید ، به همراه دستگاه یک کارت گارانتی می باشد. می توانید شماره سریال را به شماره 10000939 پیامک کنید. پس از مدت زمان کوتاهی یک پیامک تایید اصالت دستگاه و گارانتی ( در صورت وجو سریال نامبر در دیتابیس ) به شما ارسال می شود.

چطور می توان به نمایندگان خدمات طلایی موزر ایران دسترسی داشت؟

از طریق صفحه نمایندگان خدمات طلایی موزر ایران می توانید لیست کامل و بروز نمایندگان را مشاهده کنید. در صورتی نیاز می توانید با شماره تلفن دفتر مرکزی 55047469-021 در ارتباط باشید.

اگر در شهر ما نماینده خدمات طلایی موزر نبود چکار کنیم؟

نمایندگان خدمات طلایی موزر ایران در اکثر استان ها و مراکز استان مشغول به فعالیت هستند. اگر دستگاهی با گارانتی خدمات طلایی موزر ایران خریداری نمودید و در نزدیکی شما نماینده خدمات طلایی موزر ایران وجود ندارد حتما با شماره دفتر مرکزی تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.

از یکی از فروشگاه های اینترنتی دستگاهی خریداری نمودم و هنگام خرید گارانتی 36 ماهه خدمات طلایی موزر ایران ذکر شده بود اما هنگام دریافت کد دستگاه به صورت نامعتبر در پیامک ارسال شد ، چکار کنم؟

متاسفانه برخی اقدام به فروش دستگاه های موزر آلمان بدون گارانتی یا فیک ( غیر اصلی ) می کنند ، در صورتی که چنین دستگاهی را خریداری نمودید حتما مرجوع کنید. در صورت نیاز با دفتر مرکزی خدمات طلایی موزر ایران تماس بگیرید تا شما را بیشتر راهنمایی کنیم.

سوالات فنی

سوالات متداول

مدت زمان گارانتی من تمام شده است اما دستگاهم دچار مشکل شده است چه کار کنم ؟

در صورت اتمام مدت گارانتی ، تامین قطعات و یا تعمیرات با دریافت هزینه انجام می شود. تفاوت خدمات طلایی موزر ایران با سایر تعمیرگاه ها استفاده از قطعات اصلی و مخصوص به دستگاه شما می باشد.

دستگاه های اصلاح مو نیاز به سرویس های دوره ای دارند برای این منظور برنامه ای دارید ؟

در حال حاضر برای شهر تهران سرویس های دوره ای شامل تمیزکاری ، روغن کاری و اصلاح مشکلات دستگاه های موزر آلمان در خدمات طلایی موزر ایران انجام می شود. بزودی در این مورد اطلاع رسانی صورت می گیرد.

من نیاز به قطعات موزر مثل شانه و تیغه موزر دارم ، آیا می توانم از شما تهیه کنم؟

قطعات و لوازم جانبی موزر آلمان در خدمات طلایی موزر ایران می باشد. می توانید قطعه یا مورد درخواستی را اعلام کنید تا در اسرع وقت به آن دسترسی پیدا کنید.

رفع ایرادات و مشکلات دستگاه های مخصوص حیوانات در خدمات طلایی موزر ایران انجام می شود؟

بله با توجه به اینکه حجم موی حیوانات زیاد می باشد و این دستگاه ها نیاز به رسیدگی و سرویس های دوره ای دارند در خدمات طلایی موزر ایران تمام سرویس ها ، تعمیرات و لوازم این دستگاه ها موجود می باشد.

برای خرید دستگاه مورد نیازم مردد هستم و نیاز به راهنمایی دارم. این امکان برای شما وجود دارد که راهنمایی خرید به مشتریان دهید؟

با کمال میل از این مورد استقبال می کنیم. در صورت نیاز به خرید می توانید با دفتر مرکزی خدمات طلایی موزر ایران تماس بگیرید و راهنمایی لازم را برای خرید دستگاه مورد نیاز خود دریافت کنید.

از ما بپرسید

فرم تماس سریع