ز بی دردان علاج درد خود جستن به آن ماند

که خار از پا برون آرد کسی با نیش عقرب ها

صائب تبریزیدیوان اشعار

سخنی با همراهان خدمات طلایی موزر ایران

دفتر خدمات طلایی موزر ایران در ماه های اخیر پذیرای مراجعینی است که کالای موزر آلمان با گارانتی های متفرقه خریداری نمودند و پس از مدتی دستگاه خریداری شده دچار مشکل شده است. متاسفانه این گارانتی های متفرقه که بدون پشتوانه علمی و تجربی و صرفا به واسطه چاپ کارت گارانتی دستگاه های موزر را گارانتی می کنند به جای خدمات پس از فروش ، دردسرهای پس از فروش برای خریداران محترم این کالای خوشنام آلمانی ایجاد کردند.

در یک نمونه منحصر بفرد نه تنها کالای مشتری گارانتی خودشان را تعمیر نکردند بلکه به بدنه دستگاه موزر آسیب جدی وارد کردند که مشتری پس از جستجو در اینترنت و شبکه های اجتماعی نزد دفتر مرکزی خدمات طلایی موزر ایران آمد و مشکل ایشان به طور کامل برطرف شد.

 

خدمات طلایی موزر ایران با پشتوانه سال ها تجربه در تامین قطعات موزر ، تعمیر موزر و خدمات موزر در سراسر کشور ایران موارد زیر را جهت آشنایی بیشتر مردم و همراهان گرامی خدمات طلایی موزر ایران اعلام می کند :

اگر قصد خرید دستگاه موزر آلمان را دارید، قبل از خرید از گارانتی و خدمات پس از فروش دستگاه خریداری شده مطمئن شوید. می توانید با مراجعه به صفحه نمایندگان خدمات طلایی موزر ایران تعداد نماینده های فعال خدمات پس از فروش موزر ما را مشاهده نمایید و از طرفی با مراجعه به گارانتی موزر می توانید کارت گارانتی خدمات طلایی موزر ایران را ببینید.

گارانتی ها با نام های مشابه و یا حتی کارت های گارانتی مشابه به هیچ وجه از مجموعه خدمات طلایی موزر ایران نمی باشد.

قبل از خرید با مراجعه به سایت و شبکه های اجتماعی گارانتی می توانید از خدمات و تامین قطعات مجموعه گارانتی موزر مطلع شوید. به طور مثال اگر شرکت گارانتی با نهایت 5 نماینده در سطح کشور پهناور ایران فعالیت می کند را با شبکه گسترده خدمات طلایی موزر ایران مقایسه کنید که در حال حاضر بیش از 90 نماینده فعال دارد.

از طرفی یکی از موارد بسیار مهم در گارانتی و خدمات پس از فروش بحث تامین قطعات موزر و لوازم جانبی موزر می باشد. اگر مجموعه گارانتی از تامین و فروش قطعات و لوازم جانبی موزر در ایران عاجر بود حتما در در صورت مشکل یا خرابی دستگاه شما نمی تواند جوابگو باشد. به خاطر داشته باشید تمام دستگاه های موزر مانند موزر 1400 دارای قیمت پایین نمی باشند . دستگاه های موزر یا وال شارژی یا دستگاه های مخصوص حیوانات موزر نیازمند سرویس های دوره ای و بررسی می باشند.

به همین منظور هر ماه خدمات طلایی موزر ایران سرویس های دوره ای موزر و وال را برای هر مدل اجرا می کند و به شما همراهان گرامی خدمات طلایی موزر ایران اطلاع رسانی از روش های مختلف انجام می شود.

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی می توانید از طریق صفحه تماس با خدمات طلایی موزر ایران با ما تماس بگیرید.

کارت گارانتی خدمات طلایی موزر ایران

خدمات طلایی موزر ایران مفتخر است که هر ماه برای همراهان سرویس های دوره ای رایگان و تعویض قطعات موزر با قیمت مناسب اجرا می کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *