تشخیص اصلی بودن موزر 1400

تشخیص موزر 1400 اصل در خدمات طلایی موزر ایران

تشخیص موزر 1400 اصل در خدمات طلایی موزر ایران


خرید از یک برند شناخته شده و با دوام برای هر کسی می تواند یک تجربه زیبا و به یادماندنی باشد. اما گاهی این تجربه با خرید جنس غیر اصل (فیک) به کابوسی تمام نشدنی تببدیل می شود. در مورد ماشین های اصلاح مو و صورت موزر نیز مانند تمامی برندهای مطرح دیگر می تواند جنس تقلبی در بازار پیدا کرد.

خدمات طلایی موزر ایران که خدمات موزر ، گارانتی و تامین قطعات موزر و تعمیرات موزر در ایران را برعهده دارد در این مقاله که برگرفته از مقاله سایت موزر آلمان می باشد شما را برای خرید یک دستگاه اصل موزر آلمان 1400 راهنمایی می کند.

دستگاه های موزر 1400 در سراسر دنیا بیش از 40 میلیون دستگاه فروش داشته است. این یک رقم باورنکردنی برای یک برند و دستگاه در تمام دنیا است. از طرفی این تعداد فروش و استقبال باعث می شود که افراد سودجو به فکر تولید جنس تقلبی باشند. بنابراین هنگام خرید می بایست آشنایی کافی به تشخیص جنس اصل و غیر اصل داشت.

شرکت موزر آلمان برای جلوگیری از جعل تولیدات خود در چین یا کشورهای دیگر روش هایی را برای اطمینان بخشی به مشتریان در مورد تولیدات اصل خود انجام داده است. راهکارهایی که سبب شده است تشخیص جنس اصل و کپی موزر کمی راحت تر باشد.

فراموش نکنید که برای مبارزه با جنس های غیر اصل و بی کیفیت باید از خودمان شروع کنیم. پس هنگامی که نیاز به خرید دستگاهی داریم فقط محصول اصل آن را خریداری کنیم.

ساده ترین راه برای تشخیص موزر 1400 جعلی ، آرم جدید حک شده در قسمت پایینی دستگاه موزر 1400 می باشد. در این قسمت قبلا یک قسمت صاف وجود داشت که در حال حاضر با یک آرم و نشان موزر بر روی بدنه حکاکی شده است که می تواند برای بررسی دیداری و لمسی از آن استفاده کنید.

تمام دستگاه های موزر 1400 با این نشان و آرم روانه بازار می شوند. بنابراین اگر دستگاه موزر 1400 خود را به تازگی خریداری کردید و این آرم را مشاهده نمی کنید قطعا دستگاه شما غیر اصل و تقلبی است.

برای راحتی کار شما لیستی از مدل هایی که این آرم و نشان بر روی آن ها درج شده است در پایین آمده است :

1400 black | Art. No.: 1400-0269
1400 burgundy | Art. No.: 1400-0050
1400 white | Art. No.: 1400-0268

تشخیص موزر 1400 اصل در خدمات طلایی موزر ایران
تشخیص موزر 1400 اصل در خدمات طلایی موزر ایران

کد تایید
اکنون همه مدل های جدید موزر 1400 و موزر 1411 دارای کد تأیید مجزا هستند. این تضمین می کند که هر موزر 1400 که از کارخانه موزر آلمان حمل می شود یک “اثرانگشت” منحصر به فرد داشته باشد. همان طور که در تصویر روبرو نشان داده شده است ، کد به صورت حکاکی شده در قسمت پشتی کاور قرار گرفته است. اگر  مطمئن نیستید که موزر 1400 اصلی است یا جعلی ، می توانید کد تأیید را در وب سایت موزر بررسی کنید.

اگر کد شخصی شما در پایگاه داده موزر آلمان نشان داده شود ، می توانید مطمئن باشید که یک موزر  1400 اصلی دارید. اگر موزر 1400 شما کد تأیید ندارد ، فقط دو دلیل وجود دارد:

1) دستگاه شما یک مدل قدیمی است. شرکت موزر آلمان در ژانویه 2019 شروع به لیزر کردن کد تأیید بر روی دستگاه های موزر 1400 نموده است.

2) کد موجود نیست زیرا دستگاه شما توسط موزر آلمان ساخته نشده است. این بدان معنی است که دستگاه شما تقلبی است.

اگر موزر 1400 یا موزر 1411 شما کد تأیید ندارد و به صحت آن شک دارید ، می توانید درخواست چک دستی کنید. برای انجام این کار ، لطفا از این لینک استفاده کنید: من را به بررسی دستی اصالت راهنمایی کنید

موارد بالا در صورتی صحیح است که این کدها بر روی دستگاه موزر 1400 یا موزر 1411 جعل نشده باشد. در صورتی که به هر صورت نسبت به دستگاه خود شک دارید می توانید با خدمات طلایی موزر ایران تماس بگیرید و یا به صورت حضوری با دستگاه خود به نمایندگی اصلی خدمات طلایی موزر ایران مراجعه کنید تا دستگاه شما بررسی شود.

اگر دستگاه شما دارای گارانتی 36 ماه خدمات طلایی موزر ایران می باشد ، دستگاه موزر شما اصل می باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *